Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
  HANÁCKÝ RYBÁŘ     Podporuje mojeID

KONTAKTY

Ivo Müller - Rybářské potřeby
Neumannova 926/5
77200 Olomouc
tel: +420 774202077
ivo.muller(a)seznam.cz

VÝPRODEJ OBCHODU OD 1.1.2020
slevy 10 - 60% (platí do vyprodání zásob)

Vynikající wobblery Daiwa Tournament v SUPER AKCI
DAIWA TOURNAMENT CURRENT MASTER DR Firetiger A další


Fluorocarbon DAIWA TOURNAMENT FC vlasec PROLOGIC Mimicry 3D Visual XPobal na pruty PROLOGIC CDX 10ft (délka 168cm) SLEVA
obal na stalkrové bvoudílné pruty


rotačka CORMORAN BULLET AT copperPOVRCHOVÉ NÁSTRAHY

atraktor/dip BENZAR BAIT LIQUID 


ANKETA

Kterou značku preferujete?

DAIWA DAIWA 37% CORMORAN CORMORAN 21% MAINLINE MAINLINE 21% GURU GURU 21%

VŠE O NÁKUPU - PODMÍNKY » Doprava a platby

Dodávka zboží „Prodávajícím“ na základě objednávky Kupujícího se realizuje na náklady Kupujícího(viz. následující ustanovení).

„Prodávající“ dodá zboží Kupujícímu v nejkratší době (stanovené v dodacích podmínkách u jednotlivých druhů zboží) po uzavření kupní smlouvy, pokud není pro tuto realizaci vyžadováno předchozí uhrazení kupní ceny. Zboží je zpravidla dodáno do pěti pracovních dní s výjimkou případů, kdy to neumožňují skladové zásoby „Prodávajícího“. „Prodávající“  je oprávněn změnit termín dodání zboží, přičemž je povinen o této změně, stejně jako o případném prodlení s dodávkou zboží, Kupujícího informovat. „Prodávající“  je oprávněn zboží dodat i před případným sjednaným termínem dodání. Kupující je povinen dodané zboží převzít.


Obchodní podmínky vývozu zboží na Slovensko – zásilková služba

Pravidla pro objednánání zboží uvedeného v tomto e-shopu jsou platná i pro zahraniční zájemce v plném znění s následnými úpravami pro jeho zaslání a platbu za toto objednané zboží:

1) Celková cena za  zboží je součtem ceny zboží + bankovního poplatku OUR + ceny za dopravu  DPD, Zásilkovna (dle platného ceníku)
2) Platba zboží je provedena v CZK (Kč) na účet firmy Ivo Müller-rybářské potřeby. Číslo účtu bude zákazníkovi zasláno s uvedením celkové ceny včetně poštovného - veškeré poplatky za převod jsou hrazeny Kupujícím (bankovní specifikace OUR). Platba bude potvrzena opětovně zákazníkem.
3) Po přijetí platby za objednané zboží na účet firmy Ivo Müller-rybářské potřeby bude toto zboží okamžitě zasláno na adresu zákazníka, který bude o jeho zaslání současně informován prostřednictvím e-mailu(telefonicky).
4) Do Slovenské republiky zasíláme zboží nad 1000,-Kč.
5) Cena za dopravu dle platného ceníku přepravních služeb.
6) V případě odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní bude od vrácenného poskytnutého plnění Odběratele odečteno Balné+manipulační poplatek, poštovné, případně další poplatky, uskutečněné sprodejem.

Ceny služeb Česká republika:

 • Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb: Doprava DPD, Česká pošta, Zásilkovna.

  • Poštovné bude připočítáno k výsledné ceně zboží ze základní objednávky. Při objednávce nad 3000,- (pouze u zboží, které není již v základní nabídce ve SLEVĚ nebo AKCI) nebude účtováno poštovné. V případě, že zásilka obsahuje více kusů balíků, účtuje se poštovné u jednotlivých kusů.
   Poštovné je dle platných ceníků jednotlivých přepravních společností.

   Konečná cena = cena objednávky + poštovné dle ceníku


   __________________________________________________________________________

   PLATBA NA ÚČET s následným zasláním zboží:
   u této varianty je možné po dohodě zaplatit požadovanou částku za objednané zboží na účet provozovatele e-shopu HANÁCKÝ RYBÁŘ. Následně po připsání požadované částky na účet zasilatele bude ihned odesláno objednané zboží na uvedenou adresu v objednávce. Před odesláním peněžní částky bude zájemci o zboží zaslána e-mailem informace o výsledné částce pro její uhrazení + číslo účtu pro provedení platby za objednané zboží.