Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
  HANÁCKÝ RYBÁŘ     Podporuje mojeID

KONTAKTY

Ivo Müller - Rybářské potřeby
OD Koruna, Pekařská 1
77900 Olomouc
tel: +420 774202077
napište nám

VÝPRODEJ OBCHODU OD 1.1.2019
slevy 10 - 60% (platí do vyprodání zásob)

Vynikající wobblery Daiwa Tournament v SUPER AKCI
DAIWA TOURNAMENT CURRENT MASTER DR Firetiger A další


Fluorocarbon DAIWA TOURNAMENT FC vlasec PROLOGIC Mimicry 3D Visual XPsedačkla ULTIMATE Q-BOX - sedačka pro lov
technikou plavaná a freeder
rotačka CORMORAN BULLET AT copperPOVRCHOVÉ NÁSTRAHY


ANKETA

Kterou značku preferujete?

DAIWA DAIWA 38% CORMORAN CORMORAN 20% MAINLINE MAINLINE 21% GURU GURU 21%

VŠE O NÁKUPU - PODMÍNKY » Doprava a platby

Dodávka zboží „Prodávajícím“ na základě objednávky Kupujícího se realizuje na náklady Kupujícího(viz. následující ustanovení).

„Prodávající“ dodá zboží Kupujícímu v nejkratší době (stanovené v dodacích podmínkách u jednotlivých druhů zboží) po uzavření kupní smlouvy, pokud není pro tuto realizaci vyžadováno předchozí uhrazení kupní ceny. Zboží je zpravidla dodáno do tří pracovních dní s výjimkou případů, kdy to neumožňují skladové zásoby „Prodávajícího“. „Prodávající“  je oprávněn změnit termín dodání zboží, přičemž je povinen o této změně, stejně jako o případném prodlení s dodávkou zboží, Kupujícího informovat. „Prodávající“  je oprávněn zboží dodat i před případným sjednaným termínem dodání. Kupující je povinen dodané zboží převzít.


Obchodní podmínky vývozu zboží na Slovensko – zásilková služba

Pravidla pro objednánání zboží uvedeného v tomto e-shopu jsou platná i pro zahraniční zájemce v plném znění s následnými úpravami pro jeho zaslání a platbu za toto objednané zboží:

1) Celková cena za  zboží je součtem ceny zboží + bankovního poplatku OUR + ceny za dopravu  DPD (dle platného ceníku společnosti DPD/doprava zboží do zahraničí/Slovensko/hmotnost balíku/druh služby CLASSIC)
2) Platba zboží je provedena v CZK (Kč) na účet firmy Ivo Müller-rybářské potřeby. Číslo účtu bude zákazníkovi zasláno s uvedením celkové ceny včetně poštovného - veškeré poplatky za převod jsou hrazeny Kupujícím (bankovní specifikace OUR). Platba bude potvrzena opětovně zákazníkem.
3) Po přijetí platby za objednané zboží na účet firmy Ivo Müller-rybářské potřeby bude toto zboží okamžitě zasláno na adresu zákazníka, který bude o jeho zaslání současně informován prostřednictvím e-mailu(telefonicky).
4) Do Slovenské republiky zasíláme zboží nad 1000,-Kč.
5) Cena za dopravu dle platného ceníku přepravní služby DPD. Balné + manipulační poplatek není započítán.
6) V případě odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní bude od vrácenného poskytnutého plnění Odběratele odečteno Balné+manipulační poplatek(sleva při prodeji) ve výši 300,-Kč.

Ceny služeb Česká republika:

 • Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb: Doprava DPD

  • Poštovné bude připočítáno k výsledné ceně zboží ze základní objednávky. Při objednávce nad 3000,-(pouze u zboží, které není již v základní nabídce ve SLEVĚ nebo AKCI) nebude účtováno poštovné. V případě, že zásilka obsahuje více kusů balíků, účtuje se poštovné u jednotlivých kusů.
   Ceník poštovného DPD(doprava+doběrečné): 149,-Kč (základní sazba), při hmotnosti nad 1kg bude poštovné navýšeno dle platného ceníku DPD.

   DPD:
   Zásilka bude předána přepravní službou DPD proti podpisu zákazníka objednávajícího zboží a jeho následným složením požadované finanční částky za dodané zboží. Finanční částku převezme dopravce (DPD).

   Konečná cena = cena objednávky + poštovné dle ceníku


   __________________________________________________________________________

   PLATBA NA ÚČET s následným zasláním zboží:
   u této varianty je možné po dohodě zaplatit požadovanou částku za objednané zboží na účet provozovatele e-shopu HANÁCKÝ RYBÁŘ. Následně po připsání požadované částky na účet zasilatele bude ihned odesláno objednané zboží na uvedenou adresu v objednávce. Před odesláním peněžní částky bude zájemci o zboží zaslána e-mailem informace o výsledné částce pro její uhrazení + číslo účtu pro provedení platby za objednané zboží.